Real estate
( nájdených 
688
 realít z celkom 688 )

Pozemok pre rodinný dom Závada

Pozemky
cena: 9.000,- €
ID: LG závada SP Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Závada
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
900 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LG závada SP

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Závada, tichá. Plocha: pozemku 900m2. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena 9 000 €

Poprosím klientov aby ma nekontaktovali zo skrytých čísel , bohužial nezodvihnem vám to , vy sa tým pádom so mnou nespojíte čo určite nechcete smile – emotikon . Každý kto mi volá vie komu volá a ja by som to tiež rada vedela smile – emotikon kto volá mne .Ak náhodou nemôžem zodvihnúť telefón a voláte zo skrytého čísla nemôžem Vám spätne zavolať .
Ďakujem za pochopenie a prajem ešte pekný zbytok dňa smile – emotikon


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...