Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Kancelárske priestory 810m2, novostavba, Petržalka

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: LC987987987222k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Údernícka
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
810 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LC987987987222k

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Petržalka, Údernícka ul.. Plocha: úžitková 810m2 (celé poschodie). Nachádza sa na 2/2. poschodí s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. 2x kuchynka a 2x toalety M/Ž. Priestory sa ponúkajú nezariadené. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Priestor je flexibilný, možnosť úpravy priečkami. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Otvárateľné okná, štrukturovaná kabeláž, zabezpečenie strážnou službou, vstup 24/7, kamerový systém. 1x parkovacie státie v cene, ďalšie 35 €/mesiac. Cena 7/m2/mesiac + služby a energie 2/m2/mesiac. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...