Real estate
( nájdených 
688
 realít z celkom 688 )

Na predaj pozemok v Hornej Vsi časť Pacov

Pozemky
cena: 6,- €/m2
ID: TB420 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Horná Ves
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
4991 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB420

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území Horná Ves v chalupárskej oblasti Pacov. Je vsadené do pekného horského prostredia. Pozemok je vedený ako trvalé trávne porasty s celkovou rozlohou 4991 m2. Je vedený mimo zastaveného územia obce, prístupová cesta asfalt a ku koncu cca 110 m spevnená cesta. Inžinierske siete (elektrina a voda) sa nachádzajú v blízkosti pozemku. Je vhodný na chalupárčenie alebo na chov koní a pod. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...