Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Rodinný poldomok v Partizánskom!

Domy a vily
cena: dohodou
ID: MI 2213 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
278 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 2213

Ponúkame Vám na predaj rodinný poldom v centre mesta Partizánske. V dome bole zrealizovaná kompletná rekonštrukcia v roku 2015-nová strešná krytina Bramac, plastové okná v celom dome, vonkajšie žalúzie, nové drevenné schodište, plávajúce podlahy, dlažby, nová kúpeľňa, na prvom podlaží sa nachádza obývacia časť, spálňa plus kuchyňa a kúpeľňa, na druhom podlaží je detská izba, spálňa, kúpeľňa so spchovacím kútom, východ na terasu. V pivnici je vybudovaná kotoľňa ( plynový kotol), práčovňa a daľšia izba. Dom je zateplený. Exteriér domu bol taktiež zrekonštruovaný: 2x elektronická brána, zámková dlažba, garáž a posedenie. Dom si nevyžaduje investície. Treba vidieť. 


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...