Real estate
( nájdených 
595
 realít z celkom 595 )

Polyfunčná budova - penzión na predaj!

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: MP 1000 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Žabokreky nad Nitrou
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
603 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP 1000

Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu - penzión v obci Žabokreky nad Nitrou na hlavnom ťahu medzi Bánovcami , Partizánskym a Topoľčanmi, v súčastnosti využívanú ako penzión, kde sa na prvom podlaží nachádza reštauračná časť,bar,  plne vybavená kuchyňa, a tri samostatné skladové priestory + sociálne zariadenie, vrátane sprchy. 

Na poschodí sa nachádza 9 izieb k ubytovaniu, každá izba má vlastné sociálne zariadenie, sprchu a wc a spoločná terasa. Vykurovanie v budove je zabezpečené plynovým kotlom Buderus. 

Budova aj zariadenie prešli kompletnou rekonštrukciou. K dispozícii parkovisko, menšia terasa. Budova má dva samostatné vstupy pre reštauračnú a ubytovaciu časť. 

Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...