Real estate
( nájdených 
404
 realít z celkom 404 )

Kancelárske priestory v súkromí, Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LC099k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Ružomberská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
225 m2
ID inzerátu:
LC099k

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Ružinov, Ružomberská. Plocha: úžitková 225m2 na dvoch vrchných podlažiach, 176m2 kancelárie + príslušenstvo. Možný prenájom aj časti priestorov. Nachádza sa na 2. poschodí z 3 bez výťahu. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové, otvárateľné. Vlastné sociálne zariadenie a kuchynka. Stav objektu: novostavba (2006). Kúrenie: centrálne. Kompletne klimatizované. Zabezpečenie alarmom. 12 parkovacích miest pred budovou, v blízskosti ďalšie možnosti parkovania. Cena 6 €/m2/mesiac + 3,5 €/m2/mesiac (služby a energie).


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...