Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

Na predaj RD Veľké Bielice

Domy a vily
cena: dohodou
ID: TB479 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Veľké Bielice
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
250 m2
Plocha pozemku:
2008 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
TB479

Ponúkame Vám na predaj päťizbový rodinný dom vo Veľkých Bieliciach okres Partizánske. Celková rozloha pozemku aj vrátane pozemku pod stavbami je 2008 m2. Dom bol skolavdovaný v roku 1999 a je postavený z tehiel. Na pozemku sa k domu predáva ďalší starší rodinný dom kolaudovaný cca 60-tych rokoch z pálenej tehly v ktorom sú 3 miestnosti, je v ňom elektrika. Taktiež okrem dvojgaráže je na pozemku veľká murovaná garáž pre nákladné auto. Hlavný dom má 3 podlažia, na 1. je dvojgaráž s montážnou amou, kotolňa, komora a práčovňa. Na 2. podlaží je obývačka + 2 izby, kuchyňa s balkónom a komorou, kúpeľňa a WC. Na vrchom 2. podlaží sú 2 izby, kuchyňa, komora, WC, kúpeľňa. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a kotlom na pevné palivá a ohrev vody elektrickým a plynovým kotlom a v obývačke je krbová vložka. Odpad riešený do žumpy. Elektrika, plyn a obecná voda v dome. Dom sa dá prerobiť aj na penzión, poprípade využiť ho ako dvojgeneračný. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...