Real estate
( nájdených 
667
 realít z celkom 667 )

Na predaj obchodný priestor 63m2, Šancová (pri YMCA)

Komerčné priestory
cena: 149.000,- €
ID: LC0105np Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Šancová
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
63 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LC0105np

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor, Bratislava-Staré Mesto, Šancová. Plocha: úžitková 63m2. Nachádza sa na prízemí. Vstup z ulice aj z dvora. Pozostáva z 2 miestností a zázemia, miestnosti sú oddelené priečkou, ktorá sa  dá  zrušiť. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia 2010 vrátane rozvodov vody a elektriny. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: nová kotolňa v dome. Zabezpečenie alarmom, elektrické mreže z ulice, umelecké kovanie na okne. Vysoké stropy. Priestor je vedený ako nebytový aj bytový, možnosť trvalého pobytu. Pozemok vysporiadaný. Vlastník - súkromná osoba. Parkovanie pred domom aj za domom. Cena 149 000 € vrátane provízie RK.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...