Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Orná pôda 1,13 ha v obci Ludanice

Pozemky
cena: dohodou
ID: ZNR80 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Ludanice
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
11346 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
ZNR80

Na predaj poľnohospodárska pôda - orná pôda v celkovej ponúkanej výmere 1,13 ha v kat. území Mýtna Nová Ves, obec Ludanice. Uvedená výmera predstavuje sčítané podiely na dvoch samostatných parcelách: 2,3 ha - ponúkaný podiel 1/4 a 0,8 ha - ponúkaný podiel 11/16. Na zvyšku sú nezistení spoluvlastníci pod správou SPF, možnosť vysporiadania do celku. Šírka prvej parcely je cca 62 m a druhej 25 m, sklon: mierny svah, prístupové cesty sú poľné, jedna je obecná, druhá štátna, pod správou SPF. Bonita 3, pôda je obrábaná družstvom bez nájomnej zmluvy. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...