Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

chata Veľké Uherce

Chaty a rekreačné objekty
cena: 19.900,- €
ID: AM11 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Veľké Uherce
Ulica:
nieje
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
60 m2
Plocha pozemku:
320 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
AM11

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu pred dokončením vo Veľkých Uherciach, v peknom prostredí neďaleko priehrady. Chata má dokončený suterén s krbom v štíle vinnej pivnice, na poschodí a podkrový plastové okná. Do chaty je dotiahnutá el. energia a na pozemku je zdroj vody.


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...