Real estate
( nájdených 
677
 realít z celkom 677 )

Na predaj chata v Partizánskom

Chaty a rekreačné objekty
cena: dohodou
ID: TB515 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
50 m2
Plocha pozemku:
275 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
TB515

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatku v Partizánskom v záhradkárskej osade Vieska v blízkosti umelého jazera Bager. Chata bola postavená v roku 2008. Dispozícia: spodné podlažie - WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, obývačka s kuchyňou a vonkajšia zastrešená terasa s rozlohou 3 x 7 m. Na vrchnom podlaží jedna spálňa so 4 posteľami. Kúrenie zabezpečené kachľami na pevné palivo, na ktorých sa aj varí a ohrev vody riešený elektrickým bojlerom. Voda napojená zo studne. Na pozemku je prístrešok na gril a parkovisko pre 3 autá. Záhrada je upravená - vydláždené chodníky a okrasné dreviny. 


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...