Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Orná pôda, Bita - Dolné Krškany

Pozemky
cena: 14.900,- €/m2
ID: ZNR81 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Bita
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2650 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
ZNR81

Ponúkame na predaj ornú pôdu v záhradkárskej oblasti, kataster Dolné Krškany, časť Bita. Celková výmera 26,5 árov, šírka 12 m. Elektrina v dosahu, stavba chatky v tejto lokalite už nie je možná, prístup po spevnenej ceste. Cena 14.900,- €.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: ZNR_Rišňovce_pozemok Predaj

Pozemok Rišňovce, vstup z 2 strán

Ponúkame na predaj pozemok v obci Rišňovce so starým rodinným domom v zastavanom území obce. Prístup z dvoch strán po asfaltovej ceste. Výmera pozemku vyše 11 árov. Šírka približne 17,5 m. Cena 63.500,- €.

63 500,- €
ID: ZNR_Lukacovce_poda Predaj

Orná pôda, Lukáčovce, okr. NR

Ponúkame na predaj poľnohospodársku pôdu - orná pôda, kataster Lukáčovce, jedná sa o 5 samostatných parciel - 1 parcela lesný pozemok o výmere vyše 11 árov, 4 samostatné nesusediace parcely ornej pôdy, ich celková výmera spolu 1,6 ha. Všetko parcely registra "E", predaj parciel v celku, nejedná sa o podiely. Cena dohodu. 

cena dohodou
ID: ZNR_Lukacovce_pozemo Predaj

Pozemok na stavebné účely, Lukáčovce

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1 ha, obec Lukáčovce, šírka cca 22 m. Jedná sa o parcelu registra "E", je v extraviláne, stanovisko obce - súhlas s výstavbou RD. Potrebné však vyňatie (viac info telefonicky). IS k dispozícii cca 20 m od pozemku - elektr, voda, plyn, kanalizácia v obci nie je. Prístupová cesta obecná, z časti nespevnená (viď foto). Asfaltová cesta končí cca 20 m od pozemku. Cena dohodou.

cena dohodou
ID: ZNR83 Predaj

Orná pôda, Párovské Háje

Ponúkame na predaj pozemok - poľnohospodárska pôda /orná pôda/ v katastri Párovské Háje, mimo zastavaného územia. Výmera 93 árov, celok, prístup z asfaltovej cesty. Šírka 36 m. Pozemok vhodný iba na poľnohospodárske účely. Cena dohodou.

cena dohodou
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...