Real estate
( nájdených 
667
 realít z celkom 667 )

EXKLUZÍVNE! Zabehnutá škôlka na prenájom

Komerčné priestory
cena: 1,- €/mesiac
ID: LCskolka3 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
320 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LCskolka3

Ponúkame Vám na prenájom zabehnutú materskú škôlku v lokalite Bratislava-Ružinov. Plocha: úžitková 320m2. Momentálne sklaudovaná časť 210m2 pre 33 detí, možnosť rožšírenia o 110m2 pre ďalších 25 detí. Záhrada a nadštandardné vybavenie. Pre bližšie info a info o cene kontaktujte makléra, prosím.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...