Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Kancelárske priestory - prenájom, Bulharska

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 310,- €/mesiac
ID: VB08022017 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bulharska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
neuvedené
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
36 m2
ID inzerátu:
VB08022017

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory Bratislava-Ružinov, Bulharska. Plocha: úžitková 36m2. Nachádza sa na 1. poschodí. K dizpozícii parkovanie, internet, vlastné sociálne zariadanie, nepretržitá služba, ubytovanie, stravovanie vo vedľajšej budove. Cena 310 €/mesiac vrátane energií.Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Veronika Behanová
0905 502 689
behanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...