Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Obchodný priestor 134,6m2, výklad, vhodný pre administratívu, Ružinov

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LC242424 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Drieňová
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
135 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LC242424

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor vhodný len pre administratívne účely,  Bratislava-Ružinov, Drieňová ul..  Výklad - možnosť umiestnenia reklamy, banner. Plocha: úžitková 134,6m2.  Priestor je rozdelený do 5 miestností + zázemie, flexibilný, priečky sa môžu rušiť a posúvať.  Podlaha: mramor s kobercom. Okná: plastové, otvárateľné. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Zabezpečenie alarmom.  Parkovanie v okolí, možnosť prenajatia parkovacieho státia. Cena 10 €/m2/mesiac + energie a služby 2,77 €/m2/mesiac. Voľný ihneď.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...