Stavebný pozemok na predaj v Orlovom - Považská Bystrica
Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Stavebný pozemok na predaj v Orlovom

Pozemky
cena: 31.898,- €
ID: ZA03 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Považská Bystrica
Obec:
Považská Bystrica
Ulica:
Orlové
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
659 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
ZA03

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v mestskej časti Orlové - Považská Bystrica vhodný pre výstavbu rodinného domu. Celková výmera pozemku je 659m2. Pozemok je rovinatý, slnečný a výhodou je tiché prostredie, nachádza pri miestnej asfaltovej komunikácií. Prístup na pozemok je z dvoch strán. Elektrická a plynová prípojka sú v blízkosti pozemku a vodovod priamo na pozemku. Dohoda o cene je možná.


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...