Real estate
( nájdených 
688
 realít z celkom 688 )

STAVEBNÝ POZEMOK SNEŽNICA NA VÝSTAVBU RD. DOMU

Pozemky
cena: 18.500,- €
ID: ZA04 Predaj

Kraj:
Žilinský kraj
Okres:
Kysucké Nové Mesto
Obec:
Snežnica
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
849 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
na pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
ZA04

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v  obci Snežnica. Pozemok o rozlohe 849m2. Na pozemku sa nachádza nová prípojka na vodu ,prípojka na obecnú kanalizáciu. Výhody: slnečný, tiché prostredie v lukratívnej oblasti, kde v posledných dvoch rokoch bolo postavených cca 20 nových rodinných domov. Cena: 18 500 €.

Ak Vás moja ponuka zaujala osobne Vám  poskytnem ďaľšie informácie ohľadom tejto nehnuteľnosti.Maklér:

makler
František Hlubina
0948661520
hlubina-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...