Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Reprezentatívne kancelárske priestory, cca 90m2, aj menšie kancelárie (30m2,28m2), Dlhé Diely, novostavba, parkovanie

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: MS1 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Karlova Ves
Ulica:
Jána Stanislava
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
90 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS1

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne kancelárske priestory v Bratislave - Karlovej Vsi, Dlhé Diely. Priestory sa nachádzajú v samostatnej, oddelenej časti bytového komplexu so samostatným vchodom. K dispozícii sú kancelárske priestory na 1.NP o celkovej výmere 89m2, ide o tri kancelárie s výmerou 33m2, 28m2 a 28m2. Možnosť prenajať ich aj samostatne. Prístupné z chodby so sociálnym zázemím (oddelené toalety, kuchynka). Flexibilná úprava priestoru. Podlaha: koberce. STav objektu: novostavba (2007, posledná rekonštrukcia 2016). Ostatné vybavenie:  : internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, kamerový systém. Recepcia, prístup do budovy 24/7. Parkovanie: garážové státie, vonkajšie vyhradené  parkovanie za poplatok, počas dňa bezproblémové parkovanie v okolí. 

Cena: 9Eur/m2/mes. + energie (2,80-3,50€/m2/mes služby a energie) + podiel na spoločných priestoroch (5Eur/m2/mes).

Voľné okamžite.

Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Miriam Suchánková, PhD.
0908772282
suchankova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory Bratislava - Karlova Ves, Hany Meličkovej. Plocha: úžitková 174,54m2. Stav objektu: novostavba, 6 nepriechodných kancelárií + priechodná recepcia, kuchyňa, 3 kúpeľne, serverovňa, 2 veľké terasy, krb. Dva vstupy do domu: hlavný + priamo z garáže pre 2 autá. Možnosť využiť garáže ako sklad (prenájom ďalších garáží dohodou, všetky majú vstup suchou nohou). Klimatizácia, ústredné kúrenie, boiler, internetové pripojenie 20Mbit/s, chránený objekt pripojený na pult centrálnej ochrany. K dispozícii sú služby správcu budovy. Interiérové úpravy podľa potrieb nájomcu dohodou. Ideálne pre 10-15 ľudí v závislosti od požadovanej koncepcie. Administratívne priestory sú vhodné napríklad pre advokátske kancelárie, reklamné agentúry, účtovnícke spoločnosti, spoločnosti s obchodným zameraním, ateliéry atď. 

 Cena 2 200 €/mesiac + energie podľa skutočného stavu (majiteľ nieje platca DPH).

2 200,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok, Bratislava IV., Karlova Ves, Dlhé Diely. Jedná sa o samostatný priestor o výmere 75 m2, tri kancelárie + zázemie (kuchynka, toalety). Nachádza sa na 1. posch. bez výťahu v zrekonštruovanej administratívnej budove. Kancelárske priestory sa dajú využiť aj ako ateliér alebo hudobné štúdio. Kancelárie sú klimatizované. Ďalšie vybavenie: vysoké stropy, interiérové žalúzie, plávajúce podlahy, oddelené toalety na chodbe. Zabezpečenie: bezpečnostný systém je napojený na pult centrálnej ochrany.  Prístup do budovy 24/7. Internet: k dispozícii optické pripojenie. Výhody: tiché prostredie, výhľad do uzavretého dvora. Parkovanie: bezproblémové parkovanie v okolí.

Cena: 550 €/mes už aj s energiami + DPH

Províziu neplatíte.

550,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Karlova Ves, Dlhé Diely. Plocha: úžitková 64,5m2 + podiel na spoločných častiach. Nachádza sa na 1. poschodí zo 4, s výťahom. Podlaha: koberec.  Kancelária pozostáva z 3 miestností vrátane vlastnej kuchynky.  Okná: plastové, otvárateľné. Soc. zariadenia na chodbe. Štrukturovaná kabeláž. Stav objektu: novostavba (2007, po rekonštrukcii 2016). Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, kamerový systém. Recepcia, prístup do budovy 24/7. Parkovanie: garážové státie, vonkajšie vyhradené  parkovanie za poplatok, počas dňa bezproblémové parkovanie v okolí. Cena: 10Eur/m2/mes. + 2,80-3,50 Eur/m2/mes služby a energie + podiel na spoločných priestoroch 5 Eur/m2/mes. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!

10,00,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislava IV-Karlova Ves, Pribišova ulica. Ponúkané priestory sa nachádzajú v 5-podlažnej budove (dve podzemné a tri nadzemné podlažia) v novostavbe. K dispozícii menšie kancelárie o výmere cca 15m2, 20m2, 30m2, niektoré prepojené vnútornými dverami. Možnosť prenájmu väčších kancelárskych celkov (pol podlažia/celé podlažie) Priestory sa nachádzajú na 2. a 3. nadzemnom podlaží s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: novostavba. Ďalšie vybavenie: vysokorýchlostný optický internet.

V rámci budovy sa nachádza aj bytový priestor o výmere 31m2, ktorý si možno tiež prenajať.

Možnosť prenajať reklamnú plochu na fasáde budovy o rozmeroch 120 x 80 cm, pričom výrobu takejto reklamy zabezpečuje prenajímateľ na náklady nájomcu za cenu 50 eur/kus. Nájomca si môže prenajať poštovú schránku umiestnenú v administratívnej budove na doručovanie poštových zásielok za poplatok 5 eur/mesiac, pričom táto suma bude zahrnutá vo faktúre za nájomné.

Parkovanie: 11 parkovacích miest (30€/mes.) + 2 garážové státia (80€/mes.). Garáž má automatické osvetlenie a diaľkové ovládanie brány.

Cena: nájomné 7 €/m2/mesiac + energie a služby 1,50€/m2/mes. + DPH. V cene energií sú zahrnuté preddavky aj na vlastnú spotrebu elektrickej energie, recepciu a všetky náklady spojené s nájmom v objekte (kúrenie, klimatizácia, vodné, stočné, odvoz odpadu, upratovanie spoločných priestorov a pod.).

Záujemca neplatí províziu!

7,00,- €/m2/mesiac
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...