Real estate
( nájdených 
599
 realít z celkom 599 )

Reprezentatívne kancelárske priestory, cca 90m2, aj menšie kancelárie (30m2,28m2), Dlhé Diely, novostavba, parkovanie

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-39 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Karlova Ves
Ulica:
Jána Stanislava
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
196 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-39

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne kancelárske priestory v Bratislave - Karlovej Vsi, Dlhé Diely. Priestory sa nachádzajú v samostatnej, oddelenej časti bytového komplexu so samostatným vchodom. K dispozícii sú kancelárske priestory na 1.NP o celkovej výmere 94,72 m2, ide o tri kancelárie s výmerou 29,98 m2, 30,21 m2 a 34,53 m2. Možnosť prenajať ich aj samostatne na  1. PP kancelársky celok 64,5 m2. Prístupné z chodby so sociálnym zázemím (oddelené toalety, kuchynka). Flexibilná úprava priestoru. Podlaha: koberce. Stav objektu: novostavba (2007, posledná rekonštrukcia 2016). Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia, zabezpečenie alarmom, kamerový systém. Recepcia, prístup do budovy 24/7. Parkovanie: garážové státie, vonkajšie vyhradené  parkovanie za poplatok, počas dňa bezproblémové parkovanie v okolí. 

Cena:10,- Eur/m2/mes. + energie ( 3 €/m2/mesiac služby a energie) + podiel na spoločných priestoroch (5,- Eur/m2/mes). Garážové statie  50€/mes.

Voľné okamžite.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...