Real estate
( nájdených 
591
 realít z celkom 591 )

Reprezentatívne kancelárske priestory, Dlhé Diely, novostavba, parkovanie

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/mesiac
ID: LS-KP-38 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Karlova Ves
Ulica:
Jána Stanislava
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
65 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-38

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Karlova Ves, Dlhé Diely. Plocha: úžitková 64,5m2 + podiel na spoločných častiach. Nachádza sa na 1. poschodí zo 4, s výťahom. Podlaha: koberec.  Kancelária pozostáva z 3 miestností vrátane vlastnej kuchynky.  Okná: plastové, otvárateľné. Soc. zariadenia na chodbe. Štrukturovaná kabeláž. Stav objektu: novostavba (2007, po rekonštrukcii 2016). Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, kamerový systém. Recepcia, prístup do budovy 24/7. Parkovanie: garážové státie, vonkajšie vyhradené  parkovanie za poplatok, počas dňa bezproblémové parkovanie v okolí. Cena: 10Eur/m2/mes. + 2,80-3,50 Eur/m2/mes služby a energie + podiel na spoločných priestoroch 5 Eur/m2/mes. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...