Real estate
( nájdených 
684
 realít z celkom 684 )

Kancelárske priestory Bratislava-Ružinov, Miletičova, 58m2

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: MS6 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Miletičova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
58 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MS6

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory Bratislava-Ružinov, Miletičova ulica. Kancelárie s plochou 58m2, na 1,2,6 a 9.poschodí s výťahom. Na každom poschodí spoločná kuchynka a toalety. Kompletná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie:otvárateľné okná, internet, klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, veľká konferenčná miestnosť, recepcia so strážnou službou, prístup do budovy 24/7. Možnosť dozariadenia kancelárie

Cena 8,50 €/m2/mesiac + 3,9- 4,1O eur/m2/mes služby a energie) + podiel na spoločných priestoroch. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...