Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Administratívne priestory, Kutlíkova, Technopol, parkovanie

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: MS8 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Kutlíkova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
68 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS8

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory Bratislava-Petržalka, Kutlíkova,  Technopol. Malé kancelárie už od 17 m2 až po dispozičné riešenia podľa požiadaviek (open space), na rôznych poschodiach s výťahom. Na každom poschodí spoločná kuchynka a toalety. Kompletná rekonštrukcia. Ostatné vybavenie:otvárateľné okná, internet, klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, veľká konferenčná miestnosť, recepcia so strážnou službou a kamerovým systémom, prístup do budovy 24/7, na čipovú kartu. Stravovanie v budove. Parkovanie: na 100m2 1 stojisko v cene, krátkodobé parkovanie (1.hodina zdarma + 0,5 eur za každú polhodinu) Cena 8,50 €/m2/mesiac + 3,95 eur/m2/mes služby a energie, (podiel na spoločných priestoroch iba v prípade prenájmu celého poschodia).

Voľné okamžite. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...