Real estate
( nájdených 
503
 realít z celkom 503 )

Kancelárske priestory, Bratislava-Petržalka, Antolská, 304m2, parkovanie

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-36 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Antolská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
304 m2
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
LS-KP-36

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnom objekte v Bratislave (Petržalka), na Antolskej ulici vo výnimočnej lokalite v blízkosti jazera Veľký Draždiak.

Novostavba. Plocha: 304 m2. Nachádza sa na 2. poschodí zo 7 s výťahom.  Priestor je rozčlenený na 2 skladové priestory, zasadačku, sociálne zariadenie, kuchynku, 2 samostatné kancelárie s presklenými priečkami a open space. Po dohode je možné priestor rozdeliť a čiastkovo prenajať.

Ostatné vybavenie: prístup 24/7, kuchynský kút, toalety, klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, internet, kamerový systém, možnosť dozariadenia alebo prenájmu nábytku.

Výborná občianska vybavenosť

Parkovanie: garážové státie 100 eur/1 miesto/mesiac + DPH.

Cena 10 €/m2/mesiac + energie (2,5/m2/mesiac)+DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...