Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Kancelárske priestory, 56m2, Bratislava-Ružinov, Galvaniho, parkovanie

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: MS14 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Galvaniho
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
56 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS14

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Ružinov, Galvaniho ulica. Úžitková plocha: 56 m2. Nachádza sa na 3. poschodí zo 4 s výťahom. Novostavba. Ostatné vybavenie: otvárateľné okná, klimatizácia, internet (optika, metalický kábel), serverovňa k dispozícii, štruktúrovaná kabeláž, zasadačka, stravovanie v budove. Bez nábytku, podlahovina koberec alebo podľa dohody. Zabezpečenie: recepcia, strážna služba, prístup 24/7.

Parkovanie: v areáli (vonku aj vnútri, poplatok za parkovacie miesto 35-45 euro)

Cena od 9 €/m2/mesiac + energie (od 2,88 m2/mes.) + Dph

Voľné od mája. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...