Real estate
( nájdených 
650
 realít z celkom 650 )

Kancelárske priestory 14m2 výhodná poloha, Koceľova 17

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: TS4 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Koceľova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
14 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
TS4

Ponúkame Vám na prenájom nezariadené kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Koceľova. Plocha: úžitková 14m2. Nachádza sa na prízemí. Okná: plastové. Stav objektu:po rekonštrukcii. Ostatné vybavenie: klimatizácia, spoločné toalety na chodbe, štrukturovaná kabeláž, otvárateľné okná, plávajúca podlaha. Zabezpečenie alarm a kamerový systém. Bezproblémové parkovanie v okolí. Výborná občianska vybavenosť. Prístup 24/7. Cena 9 €/m2/mesiac + 3,25 energie a + dph.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...