Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Kancelária 18m2, Za kasárňou, parkovanie

Komerčné priestory
cena: 9,- €/mesiac
ID: LCkasar3 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Za Kasárňou
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
18 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LCkasar3

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu, Bratislava-Nové Mesto, Za Kasárňou. Plocha: úžitková 18m2. Podlaha: koberec. Okná: plastové, otvárateľné.  Stav objektu: po rekonštrukcii. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet gratis, klimatizácia, výťah, štrukturovaná kabeláž, spoločné zázemie na chodbe (toalety , kuchynka). Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Parkovanie v objekte za poplatok, dobré parkovanie aj v okolí, klientské parkovanie pred budovou. Cena 8,50 €/mesiac + 4€/mesiac (služby a energie) + dph. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...