Real estate
( nájdených 
650
 realít z celkom 650 )

Rodinný dom Tesáre rozostavaný / VYPLATENA ZALOHA

Domy a vily
cena: 38.500,- €
ID: LGRDTesareIT Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Tesáre
Ulica:
iná
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
vo výstavbe
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
500 m2
Plocha pozemku:
1590 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LGRDTesareIT

Ponúkame Vám na predaj nedokončený rodinný  dom v obci  Tesáre. Jedná sa o rodinný dom , ktorý je nedokončený , dvojgeneračný , dvopodlažný s prípadným podkrovým využiteľným na izby. Dom je postavený na pozemku o rozlohe necelých 16 árov . Dom je postavený z pálenej tehly . Je celý podpivničený . Prízemie domu je priebežne dokončované , sú tu urobené omietky , v dvoch izbách sú podlahy plávajúce. Okná na dome sú pôvodné drevenné . Plocha: úžitková 500m2, podlahová 400m2, zastavaná 250m2, pozemku 1590m2. Podlaha: plávajúca, pvc, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: vo výstavbe. Konštrukcia objektu: tehlová. Strešná krytina: škridla. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. .Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 38 500 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...