Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Nadštandardné kancelárske priestory 45,5m2, parkovanie zdarma, Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: MS36 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Strojnícka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
45 m2
ID inzerátu:
MS36

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Ružinov, na Strojníckej ulici. Plocha: úžitková 45 m2. Jedná sa o dve kancelárie (15,5m2 a 30m2) na 2.poschodí bez výťahu, miestnosti sú medzi sebou prepojené dverami. Podlaha: dlažba, koberce. Okná: plastové. Toalety M/Ž. Kuchynský kút. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: plynový kondenzačný kotol. Priestor sa ponúka nezariadený, okná sú otvárateľné, štrukturovaná kabeláž, prístup 24/7, optika, klimatizácia, zabezpečenie reálu kamerovým systémom a alarmom, elektrická vstupná brána. Výborná občianska vybavenosť v okolí, vynikajúce napojenie na obchvat. Parkovanie v areáli budovy ZDARMA - 1x parkovacie miesto ku kancelárii, voľné parkovanie možné aj pred budovou. Možnosť využitia altánku. Cena 8 €/m2/mesiac + služby a energie 3,50 €/m2/mesiac + DPH. PROVÍZIU NEPLATÍTE!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...