Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Lacné kancelárie, aj výmerou, 16m2, Bratislava-Nové Mesto

Komerčné priestory
cena: 200,- €/mesiac
ID: LS-KP-32 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Kutuzovova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
0 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-32

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Kutuzovovej ulici (Bratislava-Nové Mesto) v blízkosti OC Polus. Na 2 poschodí sú k dispozícii kanc. č. 205 o rozlohe 17,20m2/cena 215 Eur/mesiac, kanc. č. 207 s rozlohou 16 m2/189 Eur/mesiac. V ponuke sú tiež dve klimatizované kancelárie s rozlohou 13,5m2, každá za 189,- eur/mesiac. Ostatné vybavenie: klimatizácia, stravovanie v budove. V budove sú optické siete, v prípade potreby si môže s firmou Vnet dojednať internetové pripojenie prípadne ho zaviesť od iného poskytovateľa. Zabezpečenie: strážna a informačná služba na vrátnici budovy.

V budove možnosť prenajatia zasadačky na prízemí (cca 70 osôb, 15eur/hod.), školiacej miestnosti na 1.poschodí (cca 24 osôb, 10eur/hod.) alebo malej zasadačky na 1.posch. s kruhovým stolom pre cca 10 - 12 osôb za 10 eur/hod.) 

Ceny sú konečné, DPH sa neúčtuje ani platiteľom DPH. V cene je zarátaný nájom, poskytovanie energií a služieb.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...