Real estate
( nájdených 
429
 realít z celkom 429 )

Lacné, malé kancelárie, 13m2, Bratislava, Ružinov, Nitrianska ulica

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: MS47 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Nitrianska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
15 m2
ID inzerátu:
MS47

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Nitrianska ulica (Bratislava-Ružinov). Administratívna budova sa nachádza v tichej lokalite v širšom centra mesta. Budova je zrekonštruovaná s novou kotolňou (2015). posledná kancelária 13m2. V kanceláriách sú položené drevené a laminátové parkety. K priestorom je možný prenájom parkovacích miest, alebo parkovanie na verejných parkovacích miestach priamo pred budovou a v blízkom okolí.  Cena: 7,65 €/m2/mesiac + 2,55€/m2/mesiac služby a energie + DPH. Províziu pre RK neplatíte! .


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...