Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Lacné, malé kancelárie, 13m2, 15 m2, Bratislava, Ružinov, Nitrianska ulica

Komerčné priestory
cena: 8,- €/mesiac
ID: MS47 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Nitrianska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
15 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS47

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Nitrianska ulica (Bratislava-Ružinov). Administratívna budova sa nachádza v tichej lokalite v širšom centra mesta. Budova je zrekonštruovaná s novou kotolňou (2015). K dispozícii je viacero menších kancelárií (cca 13m2 a 15 m2) na 2. alebo 3. poschodí trojpodlažnej budovy. V kanceláriách sú položené drevené a laminátové parkety. Priestor sa prenajíma ako holopriestor. K priestorom je možný prenájom parkovacích miest, alebo parkovanie na verejných parkovacích miestach priamo pred budovou a v blízkom okolí.  Cena: 8,3 €/m2/mesiac + DPH. V cene nájmu sú zahrnuté nasledovné služby: (elektrická energia, teplo, vodné, stočné, správa spoločných priestorov a odvoz odpadu). Províziu pre RK neplatíte! .


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...