Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

Lacné administratívne priestory, dvojkancelária cca 26 m2, Nitrianska ulica, (Bratislava, Ružinov).

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: MS48 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Nitrianska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
26 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS48

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Nitrianska ulica (Bratislava-Ružinov). Administratívna budova sa nachádza v tichej lokalite v širšom centra mesta. Budova je zrekonštruovaná s novou kotolňou (2015). Úžitková plocha: cca 26 m2. Ide o dvojkanceláriu na 2.poschodí trojpodlažnej budovy.) V kanceláriách sú položené drevené a laminátové parkety. Priestor sa prenajíma ako holopriestor. K priestorom je možný prenájom parkovacích miest, alebo parkovanie na verejných parkovacích miestach priamo pred budovou a v blízkom okolí.  Cena: 9 €/m2/mesiac + DPH. V cene nájmu sú zahrnuté nasledovné služby: (elektrická energia, teplo, vodné, stočné, správa spoločných priestorov a odvoz odpadu). Províziu pre RK neplatíte! .


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...