Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Rodinný dom Žabokreky nad Nitrou!

Domy a vily
cena: 64.000,- €
ID: MP 1500 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Žabokreky nad Nitrou
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
1000 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP 1500

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Žabokreky nad Nitrou, prešiel rekonštrukciou a stavebnými úpravami.

Na prvom podlaží sa nachádza kuchyňa, obývacia izba s krbom, spálňa, detská izba, kúpeľňa, šatník a kotolňa s práčovňou. Na druhom podlaží sú dve obytné izby. Kúrenie v dome je plynové, strecha domu je šindel, 

Na pozemku sa nachádza bazén,  sauna a ochladzovací bazén, prístrešok, momentálne dlhší čas neupravené. 


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy v obci Kolačno. Celková rozloha pozemku aj vrátane pod domami je 2640 m2. Pozemok je mierne svahovitý bez susedov v bezprostrednej blízkosti.

1. dom má 4 izby, je obývaný a v roku 2015  na ňom prebehla rekonštrukcia: vymenené plastové okná, nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, odpady, nová žumpa, nové kúrenie aj s radiátormi a rozvodmi, znížené sadrokartónové stropy okrem 1 izby. Ostatné je v pôvodnom stave, strecha škrídla. Kúrenie zabezpečené plynovým kotlom, ohrev vody bojler, odpad riešený do novej 10-kubíkovej žumpy. 

2. dom je postavený z nepálenej tehly, je v ňom 5 miestností, dá sa využiť ako dielňa, skladové priestory, garáž a pod. Na pozemku je aj kopaná studňa, ktorú treba vyčistiť. 

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82

72 000,- €

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom v Bošanoch, okres Partizánske. Rodinný dom postavený z pálenej tehly bol postavený cca v roku 1968. Zastavaná plocha cca 120 m2 a obytná cca 100 m2. Pozemok rovinatý, celková rozloha pozemku aj vrátane pod domom je 913 m2 (možnosť predať čas pozemku ako stavebný pozemok). Dom má 3 izby, chodbu, kúpeľňu s WC a komoru. Dom 1/4 podpivničený. Kúrenie zabezpečené meneným novším plynovým kotlom a ohrev vody plynovým bojlerom. V 2010 nové ríny a menené 2 radiátory v izbách. Inak dom v pôvodnom stave. Elektrina, plyn a obecná voda v dome, kanalizácia pri pozemku. Na pozemku aj kopaná studňa a garáž s letnou kuchyňou a dreváreň. Pri rýchlom a serióznom jednaní dohoda o cene istá. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82.

69 900,- €

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Partizánskom v mestskej časti Veľké Bielice. Celková rozloha pozemku je 1210 m2- z toho 818 m2 záhrady a 392 m2 zastavané plochy a nádvoria. K pozemku je prístup z dvoch strán, čo dáva možnosť podnikania alebo možnosť postaviť na pozemku o rozlohe 594 m2 ďalší dom alebo túto časť pozemku predať ako stavebný pozemok a tak znížiť cenu danej nehnuteľnosti. K domu je pripojená elektrina, plyn a obecná voda. Kanalizácia je dobudovaná pri hranici pozemku, stačí sa napojiť. Obytná plocha domu je cca 100 m2, úžitková 160 m2. Dom je okrem vymenených plastových okien a radiátorov v pôvodnom stave, vhodnom na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Dispozícia: nadzemné podlažie - chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza, 3 izby vstup do pivnice zvnútra. V pivnici kotolňa a miestnosti. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82

67 000,- €

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v Partizánskom, časť Veľké Bielice. Je možnosť  vytvoriť pre bývanie dvojgeneračný dom, alebo komerčne využiť na sídlo spoločnosti s možnosťou skladov, alebo malých výrobných prevádzok.

Dom je v pôvodnom stave ako dlhý gazdovský dom s gangom, postavený kompletne z plnej pálenej tehly.

Dom je  po čiastočnej rekonštrukcií v rokoch 1969 až 1971 ( vonkajšia omietka, krytina, kúpelňa, WC, voda, plyn, kanalizácia, septik, ústredné kúrenie, zmena strednej hospodárskej časti na skladové priestory a garáž, v zadnej časti nové hospodárske priestory )

Celková zastavaná plocha domu je 390 m2.

V prednej časti  je obytná časť ktorej zastavaná plocha predstavuje  163 m2.

( zahŕňa 4 x izba, kuchyňa, 2 x komora,  kotolňa, kúpeľňa s WC a chodba – ganog )

Strednú časť domu tvorí úžitková časť ktorej zastavaná plocha predstavuje 164 m2.

 ( zahŕňa sklad, garáž, sklad a vonkajší skladový priestor  prekrytý strechou – šopa )

Zadnú časť domu tvorí hospodárska časť ktorej zastavaná plocha predstavuje 63 m2.

 ( zahŕňa suché WC,  3x chliev, otvorené hnojisko )

Celé stavanie je súvisle po celej dĺžke.

Celková plocha pozemku vrátane zastavanej časti je 938 m2.

Na pozemku sa nachádza aj samostatná studňa.

Na ulici je autobusová zástavka cca 200 m, vlaková stanica je cca 500 m od domu a v primeranom dosahu kompletná občianska vybavenosť.

Navrhnutá cena je konečná, vrátane poplatkov spojených s predajom.

Pri vážnom a serióznom jednaní ešte  možná dohoda na cene.

67 000,- €
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...