Rodinny dom Preseľany
Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Rodinny dom Preseľany

Domy a vily
cena: 35.900,- €
ID: DZdomPRES2 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Preseľany
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
73 m2
Plocha pozemku:
1384 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DZdomPRES2

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Preseľany. Dom sa nachádza v spoločnom dvore, na peknom, rovinatom pozemku. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii: nová strešná krytina, zvody, plastové okná, podlahy - plávajúca a dlažba, kúrenie a rozvody, čiastočná rekonštrukcia kúpeľne. Dispozícia: vstupná chodba, obývačka, spálňa, kuchyňa a kúpelňa s wc. IS: voda obecná, plyn, elektrina, odpad - trativod. Pri dome je pekná udržiavaná záhrada. Plocha: úžitková 73m2, podlahová 65m2, zastavaná 73m2, pozemku 1384m2. Podlaha: dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridplech. Cena 35 900 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...