Real estate
( nájdených 
688
 realít z celkom 688 )

Kancelársky priestor na Dlhých Dieloch

Komerčné priestory
cena: 335,- €/mesiac
ID: LS-KP-42 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Karlova Ves
Ulica:
Pribišova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
42 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-42

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok, Bratislava IV., Karlova Ves, Dlhé Diely. Jedná sa o samostatný priestor o výmere 42 m2, k dispozícii je i zázemie (kuchynka, toalety). Nachádza sa na 1. posch. bez výťahu v zrekonštruovanej administratívnej budove. Klimatizovaný kancelársky priestor sa dá využiť aj ako ateliér alebo hudobné štúdio. Ďalšie vybavenie: vysoké stropy, interiérové žalúzie, plávajúce podlahy, oddelené toalety na chodbe. Zabezpečenie: bezpečnostný systém je napojený na pult centrálnej ochrany.  Prístup do budovy 24/7. Internet: k dispozícii optické pripojenie. Výhody: tiché prostredie, výhľad do uzavretého dvora. Parkovanie: bezproblémové parkovanie v okolí.

Cena: 335,- €/mesiac už aj s energiami + DPH + 7,65 EUR kvartálne za PCO (pult centrálnej ochrany)


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...