Real estate
( nájdených 
687
 realít z celkom 687 )

Dvojkancelária 42m2 v širšom centre mesta, Ružinov

Komerčné priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: MS79 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Trenčianska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
42 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS79

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislava II-Ružinov, Trenčianska ulica. Výborná lokalita v širšom centre mesta s dobrou dostupnosťou autom aj MHD.

K dispozícii dvojkancelária s celkovou rozlohou 42m2 (väčšia kancelária 26m2, menšia 16m2, prepojené vnútornými dverami). Dajú sa prenajať aj samostatne. Nachádza sa na prízemí s výťahom. Objekt má celkovo 4 poschodí Podlaha: koberce. Okná: plastové, otvárateľné. Každé poschodie oddelené toalety a kuchynka. Ostatné vybavenie: klimatizácia, prístup do budovy 24/7, vrátnica, informačná služba. Parkovanie v areáli za poplatok 35 €/miesto/mesiac.

Občianska vybavenosť, v okolí množstvo reštaurácií, obchodov, banky.

Cena 10,8 €/m2/mesiac+ energie+Dph. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...