Real estate
( nájdených 
601
 realít z celkom 601 )

Skladové priestory, Bratislava, Rača, 270m2, parkovanie

Komerčné priestory
cena: 5,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-34 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Rača
Ulica:
Púchovská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
270 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-34

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v Bratislava III-Rača, Púchovská ulica. Plocha: úžitková 270m2.

Areál zabezpečený strážnou službou + kamerovým systémom. Prístup do areálu 24/7. Parkovanie v areáli (35eur/mes.). Dva vstupy do objektu, aj pre veľké vozidlá + prípoj na železničnú vlečku. Skladové priestory (prenajímateľné aj samostatne aj s kanceláriou). Stravovanie v areáli, dobrá dostupnosť MHD, v blízkosti nákupné stredisko. 

Cena 4,5€/m2/mesiac + energie a služby + Dph 

Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...