Real estate
( nájdených 
599
 realít z celkom 599 )

Kancelársky celok 162m2 + veľká terasa, Podunajské Biskupice, výhodná cena

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-53 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Pasienková
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
162 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-53

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a obchodné priestory v polyfunkčnom objekte v Bratislave, mestská časť Podunajské Biskupice, Pasienková ulica. Úžitková plocha : 162m2 + veľká terasa 28,9m2. Kancelársky celok sa nachádza na 3. poschodí z 3 s výťahom. Novostavba. Štandard priestorov zahŕňa internet, pevnú linku, klimatizáciu, alarm, podlahové kúrenie s vlastným termostatom, podhľady, otvárateľné okná, štruktúrovaná kabeláž. Súčasťou priestoru je vlastná kuchynka a toalety. Prístup do budovy 24/7. Okolie budovy monitorované kamerovým systémom. Spoločné priestory sú udržiavané. Parkovanie priamo pred budovou. Priestor je nezariadený, dá sa prispôsobiť požiadavkám klienta.

Výhody: tiché prostredie, moderná architektúra, občianska vybavenosť, rýchly prístup na D1 aj do centra mesta.

Cena 8,90€/m2/mesiac (bez DPH) sú zahrnuté: 4 parkovacie státia pred objektom, spotreba vody, plyn, odvoz komunálneho odpadu, upratovanie spoločných priestorov, správa, servis a revízie technológii, správa budovy.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...