Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Na predaj rodinný dom v obci Chynorany.

Domy a vily
cena: 57.000,- €
ID: PM 4446 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Chynorany
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
903 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 4446

Ponúkam na predaj 2 izbový Rodinný dom v obci Chynorany.  Jedná sa o klasický štvorec. Dom je v pôvodnom stave, čo dáva možnosť novému majiteľovi prerobenia podľa vlastných predstáv. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatami. Dom je priestranný a svetlý. Treba vidieť.


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Žabokreky nad Nitrou, prešiel rekonštrukciou a stavebnými úpravami.

Na prvom podlaží sa nachádza kuchyňa, obývacia izba s krbom, spálňa, detská izba, kúpeľňa, šatník a kotolňa s práčovňou. Na druhom podlaží sú dve obytné izby. Kúrenie v dome je plynové, strecha domu je šindel, 

Na pozemku sa nachádza bazén,  sauna a ochladzovací bazén, prístrešok, momentálne dlhší čas neupravené. 

64 000,- €

Ponúkame na predaj RD vo Veľkých Uherciach. Rozloha úžitkovej plochy je 1000m2. RD sa dá využiť, ako dvojgeneračný. Prvá časť domu má 5 miestností, druhá časť domu 2 miestností. Dom je v pôvodnom stave, možnosť vlastnej realizácie. Možnosť vytvoriť podkrovné izby. Kúrenie v dome je plynové, voda je obecná, odpad do žumpy. V obci je naplánovaná výstavba kanalizácie. Je vhodný na bežné bývanie, na podnikateľské účely, firemnú prevádzku, vytvorenie prevádzky. V obci sa nachádza všetká občianská vybavenosť, veľmi pekné podhorské prostredie, hubárčenia, oddych, relax. TREBA VIDIEŤ

47 600,- €
1


O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...