Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Lacné administratívne priestory, aj malé výmery, 17m2, 22m2, 32m2, Bratislava Petržalka

Komerčné priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-41-2 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Kremnická
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
24 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-41-2

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v Bratislave-Petržalke, Kremnická ulica. Lokalita s dobrou dostupnosťou na diaľničný obchvat aj do centra mesta (autom aj MHD). Kancelárie sa nachádzajú na prízemí alebo 1NP dvojpodlažnej budovy. Aktuálne k dispozícii  sú kancelárie o výmere 35 m2 a 32,5 m2 (v oboch sú umývadlá). Kancelárie sú klimatizované, v prípade potreby možnosť meniť dispozičné riešenie priestorov.  Ďalšie vybavenie: plastové okná, otvárateľné, toalety na chodbách na každom úseku, internet (Isper alebo vl.provider).  Prístup do budovy 24/7. Bezpečnosť: alarm, kamerový systém. Parkovanie: pred budovou za poplatok 33,- €/miesto alebo v okolí. Klientské parkovanie v podzemnej garáži. V suteréne budovy skladové priestory (cca 15m2). K dispozícii konferenčná miestnosť s kapacitou 30 osôb a salónik pre 12 osôb. Možnosť zriadenia sídla firmy (15,- €/mes.). Stravovanie v budove. Cena: 8,- eur m2/mes (v cene nájomného sú zahrnuté aj služby: vykurovanie, upratovanie spoločných priestorov, OLO, vodné-stočné). V cene nie je spotreba el.energie, tú platí klient podľa skutočnej spotreby. Prvá platba predstavuje úhradu za prvé tri mesiace v hotovosti, od štvrtého mesiaca pokračujú platby v mesačnom cykle.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...