Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Lacné dvojkancelárie Ružinov, 50m2, cca 60m2, dobrá dostupnosť, parkovanie

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: MS101 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Mliekárenská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
55 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
MS101

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislava II-Ružinov, Mliekarenská ulica. K dispozícii viacero menších kancelárií 17m2, 20m2, 32m2 alebo 35m2 alebo dvojkancelárií s výmerou 50m2, 60m2. Sú priechodné, niektoré prepojené len vnútornými dverami, iné každá s vlastným vstupom. Kancelárie sa dajú prenajať jednotlivo, aj po väčších kancelárskych celkoch (celková výmera na poschodí 325m2). Nachádzajú sa na 2NP, 4NP alebo 5NP 6podlažnej budovy s dvomi výťahmi (aj nákladným). Vybavenie: internet (Slovanet), otvárateľné okná, plastové, klimatizácia v každej kancelárii. Štandard kancelárie: nová maľovka, nové svietidlá, koberce. Toalety a kuchynka spoločné na poschodí. Zabezpečenie: recepcia, kamerový systém, prístup do budovy 24/7. Parkovanie v areáli za poplatok 26,60/miesto/mesiac. Dostupné od júl/august 2017.

Cena: nájomné 10€/m2/mes vrátane energií + DPH.

Províziu RK neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...