Real estate
( nájdených 
649
 realít z celkom 649 )

Kancelária v blízkosti centra mesta, Hornopotočná ulica, Trnava

Komerčné priestory
cena: 200,- €/mesiac
ID: MH08 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
18 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
MH08

Ponúkame Vám na prenájom Trnava. Plocha: úžitková 18m2. Nachádza sa na 1. poschodí s výťahom. Podlaha: parkety. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: internet. Cena 200 €/mesiac.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom administratívne a kancelárske priestory Trnave, Pekárska. Plocha: úžitková 50m2 + 20m2 terasa. Nachádza sa na prvom poschodí. Podlaha: plávajúca. Štrukturovaná kabeláž. Okná: plastové. Vybavenie: toaleta.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia (2016). Zabezpečenie alarmom, videovrátnik. Províziu neplatíte! Cena 450 €/mesiac vrátane parkovacieho miesta a internetu + elektircká energia.

450,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Trnava, Hornopotočná. Nachádza sa na druhom poschodí. Podlaha: dlážkovina. Okná: plastové a otvárateľné. Štrukturovaná kabeláž. Neobmedzený prístup do budovy 24/7. Zabezpečenie budovy je alarmom. Internet v cene. Parkovanie v okolí. Výhodná poloha v centre mesta. Možnosť ponechať kancelársky nábytok. Cena 220 €/mesiac vrátane energií. Províziu neplatíte!

220,- €/mesiac

Ponúkame Vám na prenájom Trnava, Hornopotočná. Plocha: úžitková 16m2. Nachádza sa na 2. poschodí. Podlaha: parkety. Okná: plastové.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: internet. V blízkosti centra mesta, výborná občianska vybavenosť. Zabezpečenie alarmom. Dostupné k 01.07.2017. Parkovanie v okolí. Cena 180 €/mesiac s energiami a internetom.

180,- €/mesiac

Ponúkam na prenájom priestor v meste Trnava . Priestor- 112 m2 pozostáva zo 4 miestností vrátane pivnice. Nachádza sa v samostatnom priestore s vlastným vchodom, priestor je možné využiť aj ako skladový priestor. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové, otvárateľné. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút s WC. Priestor je zrekonštruovaný. Cena 7 €/m2/mesiac vrátane preddavkov na služby a energie. Priestory sa prenajímajú nezariadené, parkovanie bezproblémové. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!

7,00,- €/m2/mesiac
1


O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...