Real estate
( nájdených 
672
 realít z celkom 672 )

Na predaj rodinný dom v bytovej zástavbe, Handlová

Domy a vily
cena: 13.000,- €
ID: AM03 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Handlová
Ulica:
Handlovská kolónia
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
70 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
AM03

Ponúkame na predaj malý starší domček v Handlovej, časť kolónia Handlová. Jedná sa o bytovú jednotku v radovej zástavbe v strednej sekcii. Domček je v pôvodnom stave, obývačka, kuchyňa so staršou kuchynskou linkou, predsieň, kúpeľňa s vaňou a spoločnou toaletou, na poschodí je obytná izba, pôvodné okná. Dom je v úplne pôvodnom stave, čo dáva možnosť budúcemu majiteľovi si ho prerobiť podľa vlastných predstáv. Domček je z malej časti podpivničený.  Súčasťou je aj malá záhradka o výmere 100m2. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...