Real estate
( nájdených 
667
 realít z celkom 667 )

Znížená cena! Rodinný dom v Nitrianskom Právne na predaj!

Domy a vily
cena: 31.000,- €
ID: MI 7799 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Nitrianske Pravno
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
948 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 7799

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v obci Nitrianske Právno, cca 18 km od Prievidze. Ide o 2 izbový dom v pôvodnom stave pozostávajúci s priestrannej kuchyne odkial je vstup do obývacej časti, spálne a kúpeľne s wc. Kúrenie v dome je na pevné palivo + plynový kotol Destila. V zadnej časti domu je garáž. Dom si vyžaduje rekonštrukciu. Treba vidieť!


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...