Real estate
( nájdených 
650
 realít z celkom 650 )

Administratívny priestor, výborná poloha, Wolkrova ulica Bratisalva-Petržalka

Komerčné objekty
cena: 697,- €/mesiac
ID: LS-KP-52 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Wolkrova
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
60 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-52

Ponúkame  na prenájom administratívny priestor 60 m2 na Wolkrovej ulici v Bratislava-Petržalka na 1 NP. Podlahu pokrývajú parkety. Na chodbe je serverovňa kuchynka, delené WC a sprcha. Priestor je možné využiť spolu s menším skladovým priestorom o výmere 9m2 za príplatok, možnosť ponechať si kancelársky nábytok. Výborná poloha. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Parkovanie pred budovou je počas celého dňa bezproblémové. Výborná dostupnosť z diaľničného obchvatu, rýchly kontakt s historickým centrom mesta aj s  NC AUPARK z neďalekej MHD. Cena 697,- €/mesiac s energiami + DPH, bez zálohy. Platba v 5 dni v mesiace, iný termín podľa dohody.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...