Real estate
( nájdených 
645
 realít z celkom 645 )

Administratívny priestor, Wolkrova ulica, výborná lokalita, Bratislava - Petržalka

Komerčné objekty
cena: 933,- €/mesiac
ID: LS-KP-51 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Wolkrova
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
80 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-51

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor v Bratislave-Petržalka, Wolkrova ulica, výborná dostupnosť, občianska vybavenosť. Plocha: úžitková 80m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Administratívny priestor je rozdelený na dve kancelárie 50m2 a 30m2, prenajíma sa spoločne, spoločné wc, kuchynka, sprcha. Priestor je bez kancelárskeho nábytku, plávajúca podlaha. Parkovanie pred budovou.  Cena 932 €/mesiac s energiami + DPH, províziu neplatíte. 


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...