Real estate
( nájdených 
688
 realít z celkom 688 )

Rodinný dom Malé Ripňany na predaj!

Domy a vily
cena: 38.500,- €
ID: MP 1999 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Malé Ripňany
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
1703 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP 1999

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Malé Ripňany. Ide o 3 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s novou strechou, ktorý je pripravený na reonštrukciu. Je to klasický štvorec s malou prístavbou. V prípade sa dá rozdeliť pozemok podľa požiadavky klienta, a zostatok pozemku odpredať . Treba vidieť. 


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...