Real estate
( nájdených 
429
 realít z celkom 429 )

Obchodný priestor 68m2, výklad, Staré Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.150,- €/mesiac
ID: MH015 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
68 m2
ID inzerátu:
MH015

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor, Bratislava-Staré Mesto. Plocha: úžitková 68m2, predajná plocha 44m2 + 2m2 sklad + 2,5m2 kuchynka + 18m2 sklad v suteréne + toaleta. Okná: drevený výklad, drevené vstupné dvere. Stav objektu: po rekonštrukcii. Kúrenie: vlastný pynový kotol. Priestor vhodný pre kaderníctvo, beauty, CK, predajňu, galériu. Cena 1 150 €/mesiac + služby a energie. Voľný ihneď!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...