Real estate
( nájdených 
651
 realít z celkom 651 )

Na predaj stavebný pozemok vo V. Bieliciach

Pozemky
cena: 26.500,- €
ID: TB553 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Veľké Bielice
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
625 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
na pozemku
Dátová prípojka:
pri pozemku
ID inzerátu:
TB553

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Partizánskom v časti Veľké Bielice. Pozemok je vedený ako zastavané plochy a nádvoria. Vhodný na výstavbu rodinného domu. IS: elektrická prípojka na pozemku, voda aj kanalizácia na pozemku, plyn v blízkosti. Pozemok orientovaný na juhovýchod. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...