Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Ponúkame Vám na predaj objekt s veľkým pozemkom v lukratívnej časti Bojnice pri kúpeľoch Bojnice s možnosťou odpočtu DPH

Domy a vily
cena: 128.000,- €
ID: AM05 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Bojnice
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
0 m2
Plocha pozemku:
1453 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
AM05

Ponúkame Vám na predaj budovu vhodnú na prestavbu ako rodinný dom, rekreačný dom, prípadne penzión s pozemkom v krásnej, tichej, lukratívnej lokalite v blízkosti kúpeľov Bojnice. Objekt sa nachádza na veľkom pozemku o výmere 1453 m2 ,v krásnom tichom areály, ktorý bude mať svojho správcu na údržbu okolia v letnom i zimnom období. Celý areál bude v uzatvorenej komunite, s prístupovou cestou, osvetlením, vybudované sú inžinierske siete, (voda, elektrika, optické káble, bez plynu) s podielom k prístupovej ceste. Cena 128.000- Eur. Možnosť odpočtu DPH.


Maklér:

makler
Adriana Mihalíková
0907 776 625
mihalikova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...