Real estate
( nájdených 
636
 realít z celkom 636 )

Ponúkame Vám na predaj objekt s veľkým pozemkom v lukratívnej časti Bojnice pri kúpeľoch Bojnice s možnosťou odpočtu DPH

Domy a vily
cena: 128.000,- €
ID: AM05 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Bojnice
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
0 m2
Plocha pozemku:
1453 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
AM05

Ponúkame Vám na predaj budovu vhodnú na prestavbu ako rodinný dom, rekreačný dom, prípadne penzión s pozemkom v krásnej, tichej, lukratívnej lokalite v blízkosti kúpeľov Bojnice. Objekt sa nachádza na veľkom pozemku o výmere 1453 m2 ,v krásnom tichom areály, ktorý bude mať svojho správcu na údržbu okolia v letnom i zimnom období. Celý areál bude v uzatvorenej komunite, s prístupovou cestou, osvetlením, vybudované sú inžinierske siete, (voda, elektrika, optické káble, bez plynu) s podielom k prístupovej ceste. Cena 128.000- Eur. Možnosť odpočtu DPH.


Maklér:

makler
Adriana Mihalíková
0907 776 625
mihalikova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: MP 51511 Predaj

Rodinný dom na predaj vo vyhľadávanej časti Bojníc!

Rodinný dom na predaj vo vyhľadávanej časti Bojníc!

Ponúkame na predaj rodinný dom stojaci na pozemku o rozlohe 1073 m2, bol postavený  v roku 1950 a v roku 2000 bola pristavená prístavba k rodinnému domu. Jedná sa o stavbu jednopodlažného domu s novou valbovou strechou, strešná krytina Bramac, v podkroví vybudovaná predpríprava na obytné izby , pôvodná časť  podpivničená. Ide o 5 izbový rodinný dom + daľšiu samostatnú 1-izbovú bytovú jednotku. Vstup do prednej pôvodnej časti, ktorá bola kompletne zrekonštruovaná tvorí priestranná chodba so vstavanou skriňou, z ktorej sa schodišťom dostaneme do priestrannej kuchyne s krbom a prieduchmi do ostaných izieb, z kuchyne sa prechádza do detskej izby a spálne, kúpeľne a WC + daľšia izba.  V Pristavanej časti domu postavenej  v roku 2000 sa nachádza veľká obývacia izba, so vstupom na balkón a veľká spálňa.  V suteréne je kotolňa, práčovňa, skladové priestory, garáž,  do suterénu sa dostaneme schodiskom s prednej časti domu a taktiež samostatným vstupom z exteriéru. V roku 2006 prebehla ďalšia rekonštrukcia domu a to nová vonkajšia fasáda, omietky, nové plávajúce podlahy, stropy v obývacej izbe, kúpeľňa s novou sanitou, keramické obklady, dvoj-umývadlo, dlažba. Na pozemku sa nachádza garáž a s vstup do ďalšej samostatnej bytovej jednotky- 1 izbového bytu s kúpeľňou a špajzou. Tento byt je možné využívať na samostatné bývanie, prípadne prepojiť s hlavnou časťou domu. Kúrenie v dome je riešené kombináciou krbu nachádzajúceho sa v jedálenskej časti a taktiež plynovým kotlom . Na pozemku sa nachádza altánok s murovaným krbom a prístrešok pre auto. Dom je veľmi zachovalý , udržiavaný, v prípade sa dá využiť ako aj penzión . Výhodou je výborná lokalita, veľký pozemok a priestranný slnečný rodinný dom . Vhodný dom  pre záujemcu, ktorý si cení  súkromie a priestor, treba vidieť.

170 000,- €
1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...