Real estate
( nájdených 
383
 realít z celkom 383 )

Kancelársky priestor 112 m2 - prenájom

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: 876621 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
112 m2
ID inzerátu:
876621

Ponúkam na prenájom priestor v meste Trnava . Priestor- 112 m2 pozostáva zo 4 miestností vrátane pivnice. Nachádza sa v samostatnom priestore s vlastným vchodom, priestor je možné využiť aj ako skladový priestor. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové, otvárateľné. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút s WC. Priestor je zrekonštruovaný. Cena 7 €/m2/mesiac + služby a energie. Priestory sa prenajímajú nezariadené, parkovanie bezproblémové. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...