Real estate
( nájdených 
592
 realít z celkom 592 )

Prenájom administratívny celok 245,55m2,, Drieňová ul., Lake Building

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: LC90001 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Drieňová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
246 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LC90001

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok, Bratislava-Ružinov, Drieňová ul., Lake Building. Plocha: úžitková 245,55m2. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom. Na poschodí je spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Výborná dispozícia, celosklenené vnútorné dvere a čiastočne aj priečky. Vybavenie: otvárateľné okná, klimatizácia, zdvojená podlaha, kamerový systém, štruktúrovaná kabeláž v štandarde, podlaha koberec. Zabezpečenie alarmom a strážnou službou. Recepcia s prístupom do budovy 24/7. V okolí budovy vynikajúca občianska vybavenosť - pošta, reštaurácie, fast food, kaviarne, Billa. Možnosť prenájmu parkovacieho státia vo dvore, parkovanie pre návštevy, voľné parkovanie v okolí. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, centrálna poloha s napojením na obchvat. Energeticý certifikát B. Cena 10,50 €/m2/mesiac + 4€/m2/mesiac energie a služby +  DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...